⚽ Selangor vs JDT – Selangor 2.05 | Seri 3.15 | JDT 2.80 LIVE 🏸 Lee Zii Jia vs Viktor Axelsen – LZJ 2.40 | Axelsen 1.60 ⚽ Arsenal vs Man City EPL – Arsenal 2.15 | Seri 3.40 | City 2.55 🏏 India vs Australia T20 – India 1.70 | Australia 2.20 LIVE 🎮 E-Sukan MLBB: EVOS vs RSG – EVOS 1.85 | RSG 2.05 💰 Ahmad F*** baru menang RM 7,200 pada EPL di cat888 ⚽ Real Madrid vs Barcelona – Madrid 2.20 | Seri 3.30 | Barca 2.10 ⚽ Selangor vs JDT – Selangor 2.05 | Seri 3.15 | JDT 2.80 LIVE 🏸 Lee Zii Jia vs Viktor Axelsen – LZJ 2.40 | Axelsen 1.60 ⚽ Arsenal vs Man City EPL – Arsenal 2.15 | Seri 3.40 | City 2.55 🏏 India vs Australia T20 – India 1.70 | Australia 2.20 LIVE 🎮 E-Sukan MLBB: EVOS vs RSG – EVOS 1.85 | RSG 2.05 💰 Ahmad F*** baru menang RM 7,200 pada EPL di cat888 ⚽ Real Madrid vs Barcelona – Madrid 2.20 | Seri 3.30 | Barca 2.10

cat888 Odds Perlawanan – Odds Sukan Terbaik & Terkompetitif di Malaysia

Semak odds terkini untuk bola sepak Liga Super Malaysia, EPL, badminton, kriket, e-sukan dan lebih 20 sukan lain. cat888 memberikan nilai odds yang telus, dikemaskini masa nyata, dengan deposit mudah melalui e-wallet tempatan.

20+ Sukan Tersedia
1,200+ Perlawanan / Minggu
97% Kadar Bayaran (RTP)
RM10 Pertaruhan Minimum
cat888

cat888 – platform odds perlawanan terpercaya untuk pemain Malaysia di mana-mana sahaja.

Papan Odds Perlawanan Terkini

Dikemaskini secara masa nyata. Pilih sukan anda dan pasang pertaruhan sebelum atau semasa perlawanan.

⚽ Bola Sepak
🏸 Badminton
🏏 Kriket
🎮 E-Sukan
🏆 Sukan Lain
Liga Super Malaysia – Pusingan 18 LIVE
Selangor FC1
Johor Darul Ta'zim1
73'
1H Tamat
Selangor2.05
Seri3.15
JDT2.80
EPL Inggeris – Pekan 32 LIVE
Arsenal2
Manchester City2
81'
Masa Tambahan
Arsenal2.15
Seri3.40
Man City2.55
Liga Super Malaysia – Pusingan 18
KL City FC
Kedah FA
VS
Sabtu 20:45
KL City2.30
Seri3.10
Kedah2.50
La Liga Sepanyol – Pekan 34
Real Madrid
FC Barcelona
VS
Ahad 03:00
Madrid2.20
Seri3.30
Barca2.10
Liga Super Malaysia – Pusingan 18
Penang FC
Terengganu FC
VS
Isnin 21:00
Penang2.05
Seri3.25
TFC2.90

Memahami Odds Perlawanan di cat888 – Panduan untuk Pemain Malaysia

Bagi kebanyakan pemain baru, nombor odds yang terpapar pada skrin kadangkala kelihatan mengelirukan. 2.05, 3.15, 1.80 – apa maksudnya semua ini? Di cat888, kami percaya pemain yang faham odds adalah pemain yang lebih berkeyakinan dan lebih menikmati pengalaman pertaruhan mereka.

Secara ringkasnya, odds dalam format perpuluhan (decimal) memberitahu anda berapa banyak yang akan anda terima untuk setiap RM yang dipertaruhkan termasuk modal asal. Contohnya, jika anda bertaruh RM100 pada Selangor menang dengan odds 2.05, kemenangan anda ialah RM205 (RM100 modal + RM105 keuntungan). Mudah, bukan?

cat888 menggunakan format odds perpuluhan sebagai lalai kerana ia paling intuitif untuk pemain Malaysia. Namun kami juga menyokong format pecahan (fractional) dan format Amerika (moneyline) dalam tetapan akaun anda – pilihan ada di tangan anda sendiri.

Apa yang membezakan cat888 adalah kadar bayaran (payout rate) yang mencecah 97% – antara yang tertinggi di pasaran Malaysia. Ini bermaksud untuk setiap RM100 yang dipertaruhkan secara keseluruhan oleh semua pemain, sebanyak RM97 dikembalikan sebagai kemenangan. Berbanding platform lain yang mungkin hanya menawarkan 90%–93%, perbezaan ini sangat ketara dalam jangka panjang.

Pasukan penganalisis sukan cat888 bekerja sepanjang masa untuk memastikan odds yang ditawarkan mencerminkan nilai sebenar setiap perlawanan. Kami tidak sekadar mengikut pasaran – kami menganalisis statistik mendalam, keadaan pasukan, rekod head-to-head dan faktor-faktor lain sebelum menetapkan odds yang adil dan kompetitif untuk semua pengguna.

cat888

Pengalaman pertaruhan bertaraf dunia kini boleh dinikmati dari Pulau Pinang bersama cat888.

Cara Kira Potensi Kemenangan

Jumlah Pertaruhan × Odds = Jumlah Diterima. Contoh: RM50 × 2.80 = RM140 diterima (RM90 keuntungan bersih). cat888 menunjukkan kiraan ini secara automatik sebelum anda sahkan pertaruhan.

Odds Bergerak Masa Nyata

Untuk perlawanan in-play, odds berubah setiap beberapa saat mengikut perkembangan terkini. Semakin cepat anda bertindak balas pada perubahan odds, semakin besar nilai yang boleh anda tangkap.

Pasaran Pertaruhan yang Tersedia di cat888

Lebih daripada sekadar "siapa yang menang" – cat888 menawarkan puluhan cara berbeza untuk bertaruh pada setiap perlawanan.

1X2 (Pemenang Perlawanan)

Pasaran paling asas dan paling popular. Pilih pasukan tuan rumah menang (1), seri (X), atau pasukan tamu menang (2). Sesuai untuk pemula yang baru mula bertaruh bola sepak di cat888.

Handicap Asia

Pasukan yang lebih kuat diberi kelebihan gol kepada lawan. Contohnya, JDT -1.5 bermaksud JDT perlu menang dengan sekurang-kurangnya 2 gol untuk pertaruhan anda berjaya. Odds biasanya lebih seimbang.

Over/Under (Jumlah Gol)

Bertaruh pada sama ada jumlah gol dalam perlawanan melebihi atau kurang daripada angka yang ditetapkan cat888. Contoh: Over 2.5 gol bermaksud perlawanan berakhir dengan sekurang-kurangnya 3 gol.

Pertaruhan In-Play (Langsung)

Pasang pertaruhan semasa perlawanan sedang berlangsung. Odds berubah setiap saat mengikut momentum terkini. Satu gol atau kad merah boleh mengubah keseluruhan landskap odds dalam beberapa detik.

Akumulator (Parlay)

Gabungkan beberapa pertaruhan berbeza dalam satu slip. Semua pilihan mesti menang untuk mendapat hadiah – tapi gandaan odds memberikan potensi kemenangan yang jauh lebih besar dengan modal kecil.

Skor Tepat (Correct Score)

Ramalkan skor tepat akhir sesebuah perlawanan. Lebih sukar untuk diteka, tetapi odds yang ditawarkan cat888 untuk pasaran ini biasanya sangat menarik dan berbaloi untuk dicuba.

cat888

Dari Kuching ke Kuala Lumpur – cat888 menemani setiap detik perlawanan sukan anda.

cat888

cat888 – pengalaman pertaruhan sukan yang canggih kini boleh dinikmati dari Putrajaya.

Cara Mendapat Nilai Terbaik daripada Odds Perlawanan cat888

Ramai pemain bertanya – bagaimana nak tahu sama ada odds sesuatu perlawanan itu berbaloi? Jawapannya mudah: bandingkan odds yang ditawarkan cat888 dengan kebarangkalian sebenar yang anda anggarkan. Jika anda fikir peluang Selangor menang adalah 50% tetapi odds yang ditawarkan bersamaan dengan kebarangkalian 40%, maka itu adalah nilai yang baik untuk anda ambil.

Di cat888, kami sangat menggalakkan pendekatan pertaruhan berasaskan nilai (value betting). Ini bermaksud anda tidak semestinya perlu bertaruh pada kegemaran – kadangkala pasukan yang kurang difavoritkan menawarkan nilai yang jauh lebih baik apabila odds mencerminkan lebih daripada sekadar reputasi pasukan.

Untuk bola sepak Liga Super Malaysia, kami menyarankan pemain untuk mengikuti statistik terkini pasukan – keputusan 5 perlawanan terakhir, rekod tuan rumah vs tamu, prestasi penjaga gol dan bilangan gol yang dicetak dan dibenarkan. Semua maklumat ini membantu anda membuat keputusan pertaruhan yang lebih bijak di platform cat888.

Untuk badminton pula, faktor seperti keadaan fizikal atlet, ketinggian gelanggang dan rekod head-to-head sangat mempengaruhi keputusan. Lee Zii Jia contohnya mempunyai rekod yang berbeza-beza bergantung pada siri dan permukaan gelanggang – jenis maklumat yang perlu anda pertimbangkan sebelum bertaruh di cat888.

Satu lagi strategi popular di kalangan pemain cat888 Malaysia adalah menggunakan ciri pertaruhan berganda (double chance) – iaitu bertaruh pada dua kemungkinan sekaligus, contohnya pasukan tuan rumah menang atau seri. Odds lebih rendah tetapi peluang kejayaan jauh lebih tinggi. Sesuai untuk perlawanan yang sukar dijangka hasilnya.

cat888 juga menawarkan Cash Out – ciri yang membolehkan anda menyelamat sebahagian keuntungan atau hadkan kerugian sebelum perlawanan tamat. Jika pertaruhan anda sedang dalam keadaan menguntungkan pada minit ke-80 tetapi pasukan pilihan anda kelihatan semakin tertekan, Cash Out membolehkan anda menjamin kemenangan tanpa perlu menunggu peluit akhir.

Odds cat888 vs Platform Pertaruhan Lain

Lihat sendiri kenapa pemain Malaysia memilih cat888 untuk odds perlawanan mereka.

Ciri-Ciri cat888 Platform Lain
Kadar Bayaran (RTP) 97%✓✗
Odds Dikemaskini Masa Nyata✓✗
20+ Sukan Tersedia✓✗
Pertaruhan In-Play Penuh✓✗
Fitur Cash Out Tersedia✓✗
Deposit via Touch 'n Go / DuitNow✓✗
Sokongan Bahasa Melayu 24/7✓✗
Akumulator & Parlay Odds Tinggi✓✗
Dasar Privasi cat888

Semua data peribadi dan maklumat transaksi anda di cat888 dilindungi dengan penyulitan SSL 256-bit berstandard perbankan. Kami tidak berkongsi maklumat anda dengan pihak ketiga tanpa keizinan anda. Untuk memahami sepenuhnya hak-hak anda, sila baca Dasar Privasi dan Terma & Syarat kami.

Pertaruhan yang Bertanggungjawab

Pertaruhan harus menjadi hiburan, bukan bebanan. cat888 menyediakan alat penetapan had harian dan mingguan dalam akaun anda. Jangan pernah mengejar kerugian dan bertaruh hanya dengan jumlah yang anda mampu. Untuk maklumat lanjut, lawati halaman Permainan Bertanggungjawab kami.

Soalan Tentang Odds Perlawanan di cat888

Jawapan kepada soalan yang paling kerap ditanya oleh pemain Malaysia mengenai odds dan pertaruhan sukan.

cat888 menggunakan format odds perpuluhan (decimal) sebagai lalai. Cara mengiranya mudah: darabkan jumlah pertaruhan anda dengan odds yang terpapar. Contohnya, jika anda bertaruh RM100 pada odds 2.30, jumlah yang anda terima jika menang ialah RM230 (termasuk modal RM100 anda), bermaksud keuntungan bersih ialah RM130. cat888 juga menunjukkan anggaran kemenangan secara automatik dalam slip pertaruhan sebelum anda mengesahkan – jadi anda sentiasa tahu apa yang dijangkakan.

Ya, cat888 membolehkan anda membuat pelbagai pertaruhan serentak pada perlawanan yang berbeza. Anda boleh menggabungkan pilihan dari Liga Super Malaysia, EPL, La Liga, Bundesliga dan liga-liga lain dalam satu slip akumulator untuk mendapatkan odds gabungan yang lebih tinggi. Sebagai alternatif, anda boleh membuat pertaruhan berasingan pada setiap perlawanan tanpa had jumlah slip aktif pada masa yang sama.

Cash Out membolehkan anda menyelesaikan pertaruhan anda lebih awal sebelum perlawanan tamat, berdasarkan keadaan perlawanan semasa. Jika pertaruhan anda sedang dalam keadaan menguntungkan, Cash Out membolehkan anda menjamin sebahagian keuntungan. Sebaliknya, jika perlawanan tidak berjalan seperti yang dijangkakan, Cash Out boleh mengurangkan kerugian anda. Nilai Cash Out dikira secara automatik oleh cat888 berdasarkan odds semasa dan jumlah asal pertaruhan anda.

Kaedah paling pantas adalah melalui DuitNow dan Touch 'n Go eWallet – kredit ke akaun cat888 anda berlaku hampir serta-merta, biasanya dalam masa 30 saat hingga 2 minit. GrabPay, Boost dan ShopeePay juga diproses dengan sangat pantas. Untuk deposit melalui FPX (Maybank2u atau CIMB Clicks), biasanya mengambil masa 1–5 minit bergantung pada trafik perbankan. Deposit minimum untuk semua kaedah ialah RM10.
English